Nowości  Dworzec Centralny  Rozkład  Noclegi  Kontakt    
 


DworzecCentralny.pl > Poczta Polska na Dworcu Centralnym

2019-03-29 Poczta Polska na Dworcu Centralnym

Na Dworcu Centralnym w Warszawie otwarto placówkę pocztową Poczty Polskiej.

Nowa placówka Poczty Polskiej na dworcu Warszawa Centralna otwarta będzie we wszystkie dni tygodnia w godzinach 08:00-20:00. Powstała w wyniku współpracy Poczty Polskiej z PKP.


Placówka pocztowa na Dworcu Centralnym (grafika: Poczta Polska)

W placówce dostępna jest pełna paleta usług pocztowych oferowana przez Pocztę Polską oraz wybrane usługi umowne i finansowe. Dodatkowo została wyposażona w skrytki pocztowe. Przystosowana została dla osób niepełnosprawnych.

"Z Dworca Warszawa Centralna korzysta rocznie ponad 20 mln pasażerów. Uruchomiając na jego terenie nową filię urzędu pocztowego, Poczta Polska umożliwia swoim klientom szybszą i wygodniejszą obsługę w trakcie podróży. Równocześnie placówka zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie biurowców, hoteli i galerii handlowych, co może przełożyć się na uzyskanie przez Pocztę Polską nowych klientów." - przeczytać można w oświadczeniu Poczty Polskiej.

Filia na Dworcu Centralnym to pierwszy z 12 nowych punktów obsługi klienta, które Poczta Polska planuje otworzyć w Warszawie w 2019 roku. W całej Warszawie Poczta Polska posiada 252 placówek pocztowych, w tym 3 czynne całą dobę.